Często zadawane pytania

Matę przecieraj na bieżąco wilgotną sciereczką. Gdy czyscisz matę regularnie, nie zostają na niej żadne ślady.Nie wkładaj mat do pralki ani nie używaj detergentów. Pozostaw do naturalnego wyschnięcia. Przepis na preparat do czyszczenia maty znajdziesz ~tutaj

Korek jest zbierany w sposób zrównoważony. Drzewa korkowe porasta kora, która jest zbierana. Po 8 latach kora odrasta i proces można powtarzać. Zbieranie korka nie wpływa na długość życia drzewa!

Maty zostają wysłane następnego dnia, a czas transportu to jeden dzień. Mata trafi do Ciebie już po 2 dniach! W przypadku wysyłek za granicę ten czas trwa 4 dni.

tak! i to bardzo! Nasze maty korkowe uważane są za jedne z najwytrzymalszych na rynku mat. Zawdzięczamy to warstwie kauczuku który jest idealnym materiałem do produkcji mat.

Maty są wysyłane z magazynu na ul. Wiertniczej na Wilanowie w Warszawie. W celu odbioru osobistego skontaktuj się z nami poprzez e-mail kontakt@corkamor.com lub telefonicznie 797 695 156

Tak, wysyłamy za granicę do całej Unii Europejskiej. Koszt wysyłki to 80 zł, i czas trwania 5 dni. Wybierz płatność przelewem w koszyku  i otrzymasz informację z numerem IBAN i BIC

Używamy tuszu wodnego, który jest nietoksyczny i bezpieczny.

Tak, jesteśmy Polską firmą i stacjonujemy w Warszawie.

Nie, korek który jest zbierany odrasta. Kauczuk jest ekstraktowany z drzew kauczukowych poprzez wydrążanie dziurki z której wycieka. Drzewom nic się nie dzieje.

Korek i kauczuk połączone są za pomocą prasy, która przymocowywuje oba materiały ze sobą pod ciśnieniem, bez kleju.

Produkty można zwrócić w przeciągu 14 dni bez podania przyczyny. Odezwij się do nas na kontakt@corkamor.com lub telefonicznie 797 695 156.

W celu zamówienia hurtowego lub współpracy przejdź do strony ~ Współpraca