Feel the difference and Make the difference, czyli… każdy Twój wybór ma znaczenie.

[et_pb_section admin_label=”section”]
[et_pb_row admin_label=”row”]
[et_pb_column type=”4_4″]
[et_pb_text admin_label=”Text”]
Codziennie dokonujemy różnorodnych wyborów od prostego w co się dzisiaj ubiorę lub co zjem na obiad, po bardziej skomplikowane dotyczące naszych codziennych wyzwań.

Te wszystkie codzienne wybory dotyczą naszego życia i idealnie odzwierciedlają nas samych, kim jesteśmy I jak się czujemy.   W zależności od tego czy udało nam się zadbać o nasze najważniejsze potrzeby.

Czy zastanawiamy się nad wyborami które dotyczą nie tylko nas samych ale całej ludzkości, naszej planety, naszego przyszłego istnienia?

Jednym z najważniejszych   wyborów jest świadome otwarcie się na dynamiczne zmiany zachodzące w dzisiejszym świecie – zmiany, które są wynikiem naszego oddziaływania na środowisko naturalne.

Poszukiwania surowców odnawialnych, które nie tylko wspierają nasze przyszłe “być albo nie być”, ale także zdrowy, zrównoważony rozwój naszej planety znalazły się na liście priorytetów dzisiejszego świata. Dążą one do odnalezienia sposobu na odzyskanie naruszonej poprzez nasze nieodpowiedzialne działania równowagi.

Jednym z takich materiałów jest korek, który jest w 100% naturalny i odnawialny. Pochodzący z wiecznie zielonego, rozłożystego drzewa o nazwie Dąb Korkowy (Quercus Suber) rosnącego w Afryce północnej i Europie południowej.

Pozyskuje się go w procesie odkorowania pni drzew, których kora stopniowo odrasta. Oznacza to, że ekstrakcja ta nie szkodzi drzewom, które żyją średnio 150 – 200 lat będąc naszą zieloną alternatywą dla lepszego, czystego, i zrównoważonego świata.

Z radością i miłością pragnę zaprezentować Wam nasze pierwsze produkty. Witamy w Corkamor. Poczuj miłość do korka i ciesz się komfortem w harmonii z naturą!
[/et_pb_text]
[/et_pb_column]
[/et_pb_row]
[/et_pb_section]


Leave your thought here